UA   RU
Карта сайта
Наші послуги  
    

Аудит Киева

Аудит, аудиторские услуги, бухгалтерский аутсорсинг, аудиторская компания. Заключение аудиторской компании. Проверка бухгалтерской и финансовой отчетности
Украина, Киев
тел.: 38 (097) 970-56-36
Контакти:
(044)  414-47-65
(050)  440-65-50
(068)  120-45-14
Написати нам
 

Аудиторські
та бухгалтерські послуги

Аудиторська компанія "Аудит Києва"

Ми працюємо за міжнародними стандартами аудиту, враховуємо вимоги наших клієнтів і специфіку їх бізнесу.

 
 

Вже багато років аудиторська компанія «Аудит Києва» є лідером у наданні аудиторських і бухгалтерських послуг. У найкоротші терміни наші фахівці можуть провести аудит бухгалтерського обліку, аудит податкової звітності, фінансовий аудит і підготувати вашу компанію до успішного проходження будь-якої податкової перевірки. Досконале знання Національних стандартів бухгалтерського обліку дозволяє нам успішно проводити аудиторські перевірки у фірмах і компаніях малого, середнього і великого бізнесу з супроводом всіх бізнес-процесів

Наші консультанти завжди готові запропонувати унікальні рішення податкового планування в будь-яких сферах діяльності. Ми гарантуємо достовірність та своєчасність фінансової звітності.

Співробітники нашої компанії є провідними фахівцями в галузі фінансів та аудиту. Вони постійно підвищують рівень власної кваліфікації для надання послуг на ще більш якісному рівні. Професіонали компанії «Аудит Києва» провели більше тисячі аудиторських перевірок та не зупиняються на досягнутому.

Висновок аудиторської компанії - це запорука прозорості Вашого підприємства і його світлого майбутнього. Не пропустіть можливість провести якісний аудит і бухгалтерський аутсорсинг, це збереже Ваш бізнес від протікання.

Вверх

gorod  
blok
  © 2006-2012 Copy Right by АФ "Аудит Києва"