UA   RU
Карта сайта
Наші послуги  
    

Аудит Киева

Аудит, аудиторские услуги, бухгалтерский аутсорсинг, аудиторская компания. Заключение аудиторской компании. Проверка бухгалтерской и финансовой отчетности
Украина, Киев
тел.: 38 (097) 970-56-36
Контакти:
(044)  414-47-65
(050)  440-65-50
(068)  120-45-14
Написати нам
 

Бухгалтерський аутсорсинг плюси і мінуси

spacer spacer

Зараз в нашій країні велика кількість солідних компаній користується послугами бухгалтерського аутсорсингу. Вдаючись до такої співпраці, фірми можуть повністю присвятити себе рішенням бізнес-задач, не відволікаючись на виконання другорядних функцій.

Ціна

За підрахунками фахівців, використання аутсорсингу будь-якого виду обходиться компаніям на 20-30% відсотків дешевше, ніж утримання штатних співробітників і оновлення обладнання. Аутсорсинг в значній мірі вирішує проблему підготовки кадрів. Звернувшись за допомогою до фахівців, компанія замовник більше не потребує постійного оновлення програмного забезпечення або змісту зайвих співробітників.

Професіоналізм

Оскільки аутсорсер, як правило, займається вузькоспрямованою діяльністю, в його інтересах стеження за світовими та вітчизняними тенденціями у сфері, навчання та вдосконалення навичок персоналу, постійне оновлення обладнання та підвищення рівня надання послуг для протистояння конкурентам. Тобто, передаючи вирішення певних завдань аутсорсеру, можна бути впевненим у професіоналізмі та високому рівні виконання робіт.

Економія

Так, бухгалтерський аутсорсинг дозволяє організувати грамотне ведення обліку без необхідності містити особистий штат висококваліфікованих співробітників. Аутсорсери надають весь спектр бухгалтерського та податкового супроводу: складання зовнішньої звітності, калькуляція податкових відрахувань, своєчасна здача звітної документації в державні органи, відновлення бухгалтерського обліку і т.п.

Вибір правильної компанії

Проте, оцінивши всі переваги аутсорсингу бухгалтерії, не слід поспішати передавати свої справи в руки першій-ліпшій компанії. Не кожен виконавець може підійти саме вашої компанії, а тому до його вибору треба поставитися серйозно. Дуже часто для залучення клієнтів такі компанії наймають персонал низької кваліфікації, що значно знижує вартість їх послуг.

Співробітники компанії-аутсорсера не можуть мати глибоких знань про всіх сферах діяльності, тому існує ризик того, що бухгалтерське обслуговування фірм специфічної спрямованості буде не зовсім коректним. В процесі передачі первинної документації аутсорсеру існує ризик втрати деяких важливих документів. До того ж, при веденні бухгалтерського обліку сторонньою організацією пропадає можливість постійного контролю за веденням обліку. Але цей недолік можна усунути під час підписання договору на послуги. У ньому слід вказати необхідність регулярного надання звітів про стан обліку керівництву замовника.

джерело: www.bagnet.org

Вверх

gorod  
blok
  © 2006-2012 Copy Right by АФ "Аудит Києва"