UA   RU
Карта сайта
Наші послуги  
    

Аудит Киева

Аудит, аудиторские услуги, бухгалтерский аутсорсинг, аудиторская компания. Заключение аудиторской компании. Проверка бухгалтерской и финансовой отчетности
Украина, Киев
тел.: 38 (097) 970-56-36
Контакти:
(044)  414-47-65
(050)  440-65-50
(068)  120-45-14
Написати нам
 

Бухгалтерський аутсорсинг в Україні

spacer spacer

Сучасне засилля іноземних слів в організації бізнес-процесів порию ставить в тупик бувалих фахівців. Але, як правило, запозичені слова позначають відомі операції або нові відносини, які можна охарактеризувати більш просто.

Говорячи про бухгалтерський аутсорсинге, перш за все, розберемося в термінології. Слово «аутсорсинг» походить від англійського слова «outsourcing», яке в свою чергу утворене від словосполучення «outer source using», тобто використання зовнішнього джерела або ресурсу - підряд. У бізнесі аутсорсингом є передача юридичною особою певних процесів або виробничих функцій на обслуговування компанії, яка спеціалізується у відповідній області, на підставі укладеного договору.

Аутсорсинг бізнес-процесів

Виділяють аутсорсинг бізнес-процесів (ВРО) і аутсорсинг завдань. Як можна припустити, останній вид є передачею спеціалізованої компанії (аутсорсеру) певних завдань для виконання в обумовлений термін і в рамках передбаченого бюджету.

Аутсорсинг бізнес-процесів (по-англійськи, Business Process Outsourcing, BPO) є найбільш глибоким видом підряду, який передбачає максимально тісна взаємодія між замовником і виконавцем. Він може не мати фіксованого часу для виконання і бюджету, адже аутсорсеру не передаються окремі завдання, а надається область всередині бізнесу для обслуговування.

Бухгалтерський аутсорсинг є одним з видів аутсорсингу бізнес-процесів. Цей спосіб бухгалтерського забезпечення діяльності компаній з часом набуває все більшої популярності. Аутсорсинг бухгалтерських послуг включає в себе організацію і ведення бухгалтерського обліку, складання звітності для компанії і для надання за її межі. Аутсорсинг бухгалтерії відноситься до однією з найскладніших форм аутсорсингу бізнес-процесів, оскільки передбачає одночасне керування кількома процесами. Замовити повний комлпекс бухгалтерських послуг в Києві прямо зараз.

Економія коштів

Багато користуються послугами «прихожого» бухгалтера - спеціаліста, який здійснює обслуговування клієнтів, відвідуючи їх в обумовлені дні. Це зручно для малих підприємств та підприємців, у яких немає необхідності мати штатного бухгалтера.

Аутсорсинг бухгалтерських послуг значно відрізняється від подібної практики. Він являє собою форму взаємодії, при якій аутсорсер включається в бізнес-процеси замовника як функціональний підрозділ, але при цьому залишається самостійним організаційно і юридично.

Аутсорсинг бізнес-процесів, як новий вид оптимізації діяльності підприємств, особливо добре зарекомендував себе у сфері фінансів та бухгалтерського обліку. Замовники зазначають, при рівній навантаженні і щодо однаковій якості роботи спеціалізовані компанії мають перевагу перед професіоналами-індивідуалами.

Функції аутсорсингу

Аутсорсинг, пов'язаний з виконанням фінансових функцій, передбачає забезпечення доступу аутсорсера до документів, які можуть мати конфіденційну інформацію. Небажання керівника присвячувати сторонніх осіб у комерційну таємницю часто є каменем спотикання для плідної роботи.

Крім внутрішнього переконання керівника важливо забезпечити нормальну роботу співробітників підприємства з аутсорсером, визначити порядок їх взаємодії. Дізнайтеся також про переваги комплексного бухгалтерського супроводу.

На жаль, правовідносини при аутсорсингу українським законодавством поки не врегульовані. У форму договору наділяють умови надання послуг, використовуючи існуючі норми. Але відсутність регулюючих норм не є перешкодою для укладення угоди. Схоже, що для вітчизняного законодавства стає правилом, що спочатку виникають правовідносини, а вже потім приймаються нормативні акти для їх регулювання. Завжди на допомогу приходить частина 1 статті 6 Цивільного кодексу України, яка гласить, що сторони мають право укласти договір, який не передбачений актами цивільного законодавства, але відповідає загальним засадам цивільного законодавства. Суб'єктам, які планують скористатися аутсорсингом бухгалтерських послуг, бажано ознайомитися з світовою практикою аутсорсингу. Це допоможе грамотно скласти договір із зовнішньою компанією, із зазначенням в його умовах всіх цікавлять замовника моментів.

джерело: www.juridicheskij-supermarket.ua

Вверх

gorod  
blok
  © 2006-2012 Copy Right by АФ "Аудит Києва"