UA   RU
Карта сайта
Наші послуги  
    

Аудит Киева

Аудит, аудиторские услуги, бухгалтерский аутсорсинг, аудиторская компания. Заключение аудиторской компании. Проверка бухгалтерской и финансовой отчетности
Украина, Киев
тел.: 38 (097) 970-56-36
Контакти:
(044)  414-47-65
(050)  440-65-50
(068)  120-45-14
Написати нам
 

Чи вигідний бухгалтерський аутсорсинг?

spacer spacer

Аутсорсинг - це передача компанією певних виробничих процесів інший компанії, що спеціалізується в потрібній області. До аутсорсингу не відносяться сервісні послуги, підтримка та інші послуги, що мають епізодичний або разовий характер. Аутсорсинг припускає підтримку безперебійної роботи певних систем в організації.

Принцип аутсорсингу формулюється так: «Я буду виконувати сам тільки те, що вмію робити краще за інших, а те, що зовнішній виконавець виконає краще, я передам йому »
У нашій країні за принципом аутсорсингу передають найчастіше бухгалтерські функції, послуги перекладу, транспортні послуги, інформаційну та комп'ютерну мережі.

Бухгалтерський аутсорсинг - це варіант ведення бухгалтерського обліку підприємства, при якому забезпеченням процесу веденні обліку на підприємстві, податкової та бухгалтерської звітністю займається стороння організація.

джерело: www.intelis-audit.ru

Вверх

gorod  
blok
  © 2006-2012 Copy Right by АФ "Аудит Києва"