UA   RU
Карта сайта
Наші послуги  
    

Аудит Киева

Аудит, аудиторские услуги, бухгалтерский аутсорсинг, аудиторская компания. Заключение аудиторской компании. Проверка бухгалтерской и финансовой отчетности
Украина, Киев
тел.: 38 (097) 970-56-36
Контакти:
(044)  414-47-65
(050)  440-65-50
(068)  120-45-14
Написати нам
 

Податковий аудит, податкова звітність

spacer spacer

Серед послуг українських аудиторських фірм (крім фірм Big 4), питома вага податкового аудиту найбільша, і з кожним роком все більше компаній звертається до аудиторських фірм саме за цією послугою для того, щоб забезпечити свою фінансову безпеку. Метою податкового аудиту є висловлення думки щодо відповідності ведення господарської діяльності податковому законодавству та підготовка підприємства до податкової перевірки.

В ході проведення аудиту перевіряється та аналізується:

  • Правильність нарахування та сплати податку на прибуток, податку на додану вартість, податку з доходів фізичних осіб та інших обов’язкових податків та зборів;
  • Правильність складання податкової звітності;
  • Податкові ризики;
  • Правильність оформлення документів, на основі яких формуються витрати, податковий кредит з податку на додану вартість.

Після завершення перевірки надається конфіденційний звіт, в якому розглядаються питання, що були предметом перевірки, та надаються рекомендації щодо усунення існуючих недоліків. Наші спеціалісти також проводять аналіз чинників, які впливають на оподаткування Вашого підприємства, та надають рекомендації з оптимізації оподаткування.

Ми проводимо також інші погоджені з клієнтом процедури, наприклад, такі, як аналіз ведення бухгалтерського обліку на підприємстві, окремих операцій, бізнес-процесів та інше.

Передзвоніть мені
Ваше ім'я:
Телефон:
spacer

Вверх

gorod  
blok
  © 2006-2012 Copy Right by АФ "Аудит Києва"